biz kimiz ?
  • ...........................................................
  • 3RENK Interactive

    02
    ................................................................................................................................

    Tasarım, yazılım ve tescil hizmetleri vermek amacıyla Değişim Grup Reklam Bilişim Ltd.Şti. bünyesin de 2002 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren internet ve tasarım hizmetlerine odaklanan firmamız, artan tecrübesi ve müşteri portföyü ile hizmet yelpazesini genişletmiş ve günümüzde internet tabanlı tasarım projelerinin yanı sıra, internet tabanlı yazılımlar, e-ticaret altyapıları, kurumsal kimlik/logo çalışmaları, online katalog, tanıtım filmi, interactive cd, broşür ve katalog tasarımı gibi hizmetleri de sunabilir hale gelmiştir.

    3RENK sektöründeki diğer firmaların aksine "bütünleşik" ve "çok yönlü" bir hizmet sunmaktadır.Hizmet alan kurumun kurumsal kimlik çalışmasını takiben internet sitesi tasarımı ve hosting/domain hizmetlerini karşılanmakta devam eden süreçte basılı dökümanların tasarımından tanıtım filmine kadar bütün görsel tasarım ve yazılım hizmetlerini karşılayarak bütünleşik bir hizmeti tek elden sunmaktadır. Hiç bir kurumun, müşterisini tam olarak tanımadan doğru çözüm üretemeyeceği göz önüne alındığında, 3RENK in "bütünleşik" yaklaşımının yarattığı sinerji anlaşılabilir. 3RENK müşterisini öncelikle tanır ve tanımlar. Uygun çözümleri ayrı ayrı analiz ederek bir çözüm paketi haline getirir ve uygular.